°•Esposito y Lanzani Greek Forum•°
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
°•Esposito y Lanzani Greek Forum•°

°•Καλώς ήρθατε στο πρώτο ελληνικό forum για το ζευγαράκι Esposito - Lanzani •°
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Θα ήθελα πολύ να γίνω τραγουδίστρια

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Peterteamo
Admin
Peterteamo


Αριθμός μηνυμάτων : 1908
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2008
Ηλικία : 30
Τόπος : limassol

Θα ήθελα πολύ να γίνω τραγουδίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Θα ήθελα πολύ να γίνω τραγουδίστρια   Θα ήθελα πολύ να γίνω τραγουδίστρια Icon_minitimeΣαβ Φεβ 14, 2009 8:05 am

Η Luisana Lopilato αποκάλυψε ότι δουλεύει με την αδερφή της ως τραγουδίστρια. "Για έναν ηθοποιό είναι πολύ σημαντικό να ολοκληρωθεί το προφίλ του και να προσθέσετε μουσική", δήλωσε.

"Θα ήθελα πολύ να είμαι ποπ τραγουδίστρια. Δουλεύω και με την αδελφή μου. Και να κάνω τα πάντα, το παίρνω πολύ σοβαρά", δήλωσε στο Paparazzi.

"Έχω ηχογραφήσει ένα demo με δέκα τραγούδια γραμμένα από μένα. Ξέρω όμως ότι ένας καλός δίσκος δεν γίνεται από τη μια μέρα στην άλλη ή από τον ένα έτος στον άλλο», πρόσθεσε.

Η Luisana δεν τόλμησε να αποκαλύψει εάν σταματήσει την καριέρα της ως ηθοποιός με το τραγούδι: "Σήμερα Σκέφτομαι τη προσθήκη, όχι να αφαιρέσω κάτι. Για μια πλήρη ηθοποιός είναι πολύ σημαντικό να προσθέσει και το μουσικό προφίλ. Προς το παρόν πηγαίνει χέρι-χέρι με την ηθοποιία" .

Η πρωταγωνίστρια του Atracción X4 επίσης είπε ότι "Φαίνεται να υπάρχει πολύ καλή απόδοση με την Sitcom σε κάποιο σημείο. Πρόκειται για έναν κώδικα που μου αρέσει και με τον οποίο αισθάνομαι πολύ άνετα."

πηγή Arrow infobae.com
μετάγραση Arrow luisana.forumup.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://esposito-lanzani.forumgreek.com
juliestat18

juliestat18


Αριθμός μηνυμάτων : 1238
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : Πάτρα

Θα ήθελα πολύ να γίνω τραγουδίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ήθελα πολύ να γίνω τραγουδίστρια   Θα ήθελα πολύ να γίνω τραγουδίστρια Icon_minitimeΣαβ Φεβ 14, 2009 9:14 am

Εμενα μου αρεσει πολυυ η φωνη της!Και οντως ειναι πολυ καλυτερη απο τοτε στο rebelde way!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lalipitteraa

lalipitteraa


Αριθμός μηνυμάτων : 1189
Ημερομηνία εγγραφής : 14/12/2008
Ηλικία : 30
Τόπος : Veroia

Θα ήθελα πολύ να γίνω τραγουδίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ήθελα πολύ να γίνω τραγουδίστρια   Θα ήθελα πολύ να γίνω τραγουδίστρια Icon_minitimeΚυρ Φεβ 15, 2009 1:49 am

ne sigoura exi kaliterepsi para poli i foni tis!!

ax ego thelo na to vgali to cd..oti k nanai ego tha to paro!jeje..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://teenangel4.blogspot.com
juliestat18

juliestat18


Αριθμός μηνυμάτων : 1238
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : Πάτρα

Θα ήθελα πολύ να γίνω τραγουδίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ήθελα πολύ να γίνω τραγουδίστρια   Θα ήθελα πολύ να γίνω τραγουδίστρια Icon_minitimeΚυρ Φεβ 15, 2009 6:05 am

Εννοειται!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Θα ήθελα πολύ να γίνω τραγουδίστρια
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
°•Esposito y Lanzani Greek Forum•° :: RebeldeWay-
Μετάβαση σε: